Konkursy
Konkurs plastyczny „RÓŻANIEC DO GRANIC” PDF Drukuj Email
środa, 11 października 2017 16:50

     Na przełomie września i października uczniowie klas IV-VI brali udział w konkursie plastycznym. Zadaniem konkursowym było wykonanie plakatu nawiązującego do akcji „Różaniec do granic”.
     Uczestnicy konkursu musieli w swojej pracy nawiązać do plakatu promującego tę akcję. Technika prac była dowolna. Najciekawsze prace zostały zaprezentowane na wystawie w szkole.

Więcej…
 
Szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu o Janie Pawle II: „JAN PAWEŁ II – PRZYJACIEL DZIECI I MŁODZIEŻY” PDF Drukuj Email
sobota, 06 maja 2017 18:06

     26 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach miały miejsce eliminacje do Gminnego Konkursu o Janie Pawle II: „Jan Paweł II – Przyjaciel dzieci i młodzieży”. Miały one na celu wyłonienie dwóch, 3-osobowych drużyn, które będą reprezentować naszą szkołę na finale gminnym w Ryczowie 17 maja 2017 r.

Więcej…
 
KONKURS NA ,,NAJPIĘKNIEJSZY KOSZYCZEK LUB STROIK WIELKANOCNY” PDF Drukuj Email
sobota, 22 kwietnia 2017 18:46

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty !

     W naszej szkole odbył się konkurs na ,,Najpiękniejszy koszyczek lub stroik wielkanocny". Wzięło w nim udział 38 uczniów zarówno ze SP jak i Gimnazjum. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: koszyczek i stroik wielkanocny.

Więcej…
 
KONKURS PALM WIELKANOCNYCH PDF Drukuj Email
sobota, 22 kwietnia 2017 18:36

KONKURS PALM 2017

 

     Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest, że przed Niedzielą Palmową organizujemy konkurs palm wielkanocnych. Celem konkursu jest uchronienie od zapomnienia i promocja obrzędów wielkanocnych naszego regionu. Konkurs sprzyja integracji międzypokoleniowej w rodzinach, bowiem w przygotowanie palmy zwykle zaangażowani są  członkowie rodziny, jak również integracji wśród uczniów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 10